جذب سرمایه گذار در معادن

در صورت نیاز به جذب سرمایه گذار در معادن این فرم را پر کنید:

لطفا در سایت ثبت نام کنید

جذب و پذیرش سرمایه گذار در بخش معدن

یکی از سرمایه‌های ارزشمند هر کشوری معادن هستند که وظیفه تامین مواد اولیه صنایع مختلف را بر عهده دارند. از معادن می‌توان مواد معدنی نظیر آهن، طلا، مس، روی، نمک، سنگ‌های گران قیمت و … را استخراج کرد که این عمل توسط روش‌های استخراج روباز یا زیرزمینی صورت می‌گیرد. ایران سرزمینی کهن است که به دلیل حوادث مختلف زمین شناسی در قرن‌ها پیش، امروزه مملو از معادن است. بخشی از معادن کشف شده و مواد معدنی آن استخراج شده‌اند اما بخش اعظم آن‌ها به دلیل کمبود تجهیزات و پشتیبانی مالی دست نخورده باقی مانده‌اند. خوشخبتانه طی سال‌های گذشته اهمیت معادن به اثبات رسیده و با توجه به چشم انداز سال 1404 قرار است تغییرات بزرگی در صنعت معادن انجام پذیرد.

ایران یکی از ده کشور برتر در زمینه ذخایر معدنی است و هفت درصد ذخایر معدنی دنیا، در داخل مرزهای ایران جای گرفته است که این ارقام نشان می‌دهد سرمایه گذاری در بخش معادن می‌توانند بسیار پر سود بوده و از سمت دیگر باعث اشتغال‌زایی شود. به طور مثال اگر فولادهای ذخیره شده در کشور، در طی سال‌های آینده به فروش رسد می‌تواند سودی معادل 60 درصد فروش فعلی نفت را برای ما به ارمغان آورد. در طی سال‌های گذشته در کشورهای پیشرفته‌تر توسعه معادن جدی گرفته شده و همه به دنبال جذب سرمایه گذار برای این بخش هستند؛ اما در کشور ما این امر به تازگی رنگ و بوی جدیدی گرفته است و می‌تواند باعث پیشرفت کشور شود.

مجموعه ماگما ماینر از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه عرضه محصولات معدنی به داخل کشور و بازار خارجی، ارائه خدمات مهندسی، سرمایه گذاری در معادن و … آغاز کرد. اگر قصد داشتید سرمایه خود را وارد بخش معادن کنید، می‌توانید با خیالی آسوده پروژه خود را به تیم متخصص و با تجربه ماگما ماینر بسپرید. در طول مراحل سرمایه گذاری در معدن مراحل کارشناسی نظیر بررسی اسناد معدن، استعلامات مرتبط، گزارشات کارشناسی مهندسان و … به سرمایه گذار ارائه خواهد شد که با کمک آن‌ها می‌توانید با اطمینان بیشتری در صنایع معدن شروع به کار کنید.